seenدایرکت اینستاگرام(حذف وضعیت seenدایرکت اینستاگرام)

این اپلیکیشن قرار است با جایگذاری یک دکمه،‌ این امکان را در اختیار شما قرار دهد که وضعیت دیده‌شده را برای پیام‌های خوانده‌شده، غیرفعال کنید.

هنگامی که پیامی برایتان ارسال شده باشد،‌ عبارت Seen در زیر پیام ظاهر می‌شود.این پیام نشانه ان است که پیام شما توشط گیرنده خوانده شده است. بااین‌حال، این اطلاع‌رسانی حریم خصوصی شما به‌عنوان گیرنده پیام را تحت تأثیر قرار می‌دهد؛‌ چون نشان می‌دهد که شما در چه زمانی آنلاین بوده‌اید و چقدر از زمان مشاهده پیام توسط شما گذشته است.

درحال‌حاضر شما می‌توانید با فعال‌کردن ویژگی وضعیت فعالیت (Activity Status) متوجه شوید که افراد آخرین‌بار چه زمانی در برنامه آنلاین بوده‌اند. اینستاگرام این امکان را با نمایش یک نقطه سبز‌رنگ یا دایره‌ای برای نمایش زمان در کنار تصویر پروفایل افراد فراهم می‌کند. بااین‌حال، برخلاف وضعیت کنونی Seen در پیام‌ها، قابلیت غیرفعال‌سازی Activity Status همین حالا هم موجود است. البته اگر این ویژگی را غیرفعال کنید، نمی‌توانید از اینکه دیگران آخرین‌بار چه زمانی در اینستاگرام آنلاین شده‌اند، باخبر شوید.

بخوانید:ویدیو کوتاه یوتیوب

طبق گزارش‌های اخیر، متا درحال آزمایش یک ویژگی دیگر برای ثبت گروهی اسامی افراد است. این ویژگی باعث صرفه‌جویی در زمان کاربرانی خواهد شد که می‌خواهند استوری خود را برای چندین دسته کاربر مختلف به نمایش بگذارند.

همچنین اینستاگرام در پی این است تا با بروزرسانی Meta Verified فقط کسانی که مشرک پولی هستند بتوانند محتوا را ببینند. همچنین این برنامه دسترسی افراد غریبه به ارسال چندین پیام خصوصی را محدود کرده است تا گیرنده درخواست پیام‌ آن‌ها بپذیرد. درحال‌حاضر درخواست پیام از فرستندگان ناشناس تنها برای پیام‌های متنی پشتیبانی می‌شود.

خواندنی:چه کسانی از اینستاگرام بیشترین درامد را دارند

درباره ما

وب سایت فالو ارزانی در زمینه خدمات مجازی فعالین نموده از جمله خدمات ان می توان به فروش فالور , لایک پست ,بازدید پست های اینستاگرام و…..اشاره نمود.

برای ثبت سفارش کافیست وارد وب سایت فالو ارزانی شده و از امکانات این وب سایت استفاده نمایید.

 

منبعمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *